Wyszukaj na stronie:
 
alpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczyk

Wyjazd szkoleniowy do Włoch 2-10 marca 2018 roku

Wyjazd szkoleniowy do Włoch

02 – 10 marca 2018 roku

Włochy – Molveno, hotel „Ariston” ***

Termin: 02 – 10 marca  2018 r.

Molveno, jezioro leżące w zachodniej części Trentino, u stóp Dolomitów Brenta i masywu Paganella, wyróżnione zostało prestiżowym tytułem „Najpiękniejszego akwenu we Włoszech” przyznawanym przez klub turystyczny Legambiente and Touring Club. Pod uwagę brane były czystość wód i plaż, piękno otaczającej jezioro przyrody, przyjazna środowisku infrastruktura oraz wysoka jakość lokalnej kuchni i win. Włoski poeta Fogazzaro opisał Molveno i Dolomity Brenta jako „szlachetną perłę ukrytą w cennej skrzyni ze skarbami”. Od tego czasu upłynęło ponad sto lat, a jezioro i otaczająca go przyroda wciąż zachwycają urokiem i przepiękną scenerią.

Co roku, włoski klub turystyczny Legambiente and Touring Club wypuszcza na rynek przewodnik pod tytułem „Il mare più bello” („Najpiękniejsze morze”) – obiektywny i niezwykle praktyczny podręcznik zawierający listę wyjątkowo atrakcyjnych pod względem turystycznym miejsc. W przewodniku znajdziemy miejsca rekomendowane zarówno we Włoszech, jak i zagranicą. W kategorii jezior, Molveno wyróżniono znakiem „5 vele” (5 żagli) już siódmy raz z rzędu; a po raz trzeci uznane zostało za najpiękniejszy akwen na Półwyspie Apenińskim. Bez wątpienia, Molveno i okolice są jednym z piękniejszych miejsc na mapie Włoch, w które warto wybrać się na zimowe i letnie wakacje w gronie rodziny lub przyjaciół. Wyjątkowa atmosfera i urok miejsca w połączeniu ze spektakularnymi widokami na Dolomity okolice stanowią wymarzoną scenerię do wypoczynku w bliskości z naturą.

HOTEL  ARISTON***

http://www.aristonmolveno.it/homepage

Hotel Ariston*** usytuowany jest w Molveno nad pięknym jeziorem, 5 minut jazdy autokarem do stoków Paganella. Oferuje on komfortowe pokoje 2 i 3 osobowe, bezpłatny odkryty parking oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój w hotelu posiada balkon, telefon, tv-sat, suszarkę do włosów oraz sejf. Każdego ranka w obiekcie serwowane jest urozmaicone śniadanie, obejmujące wędliny, sery i domowe ciasta. Lokal specjalizuje się w potrawach kuchni lokalnej i włoskiej. Zaledwie 200 metrów od hotelu zatrzymuje się skibus kursujący do Andalo. Od wyciągu narciarskiego, którym można dostać się do ośrodka narciarskiego Paganella, dzieli obiekt 5 km.

SKI AREA „Paganella”

Obszar narciarski, Paganella, posiada nowoczesne wyciągi narciarskie. Wszystkie wyciągi są ze sobą połączone. Istnieją 4 obszary przeznaczone do jazdy na nartach. Jeden z wyciągów narciarskich jest wyznaczony dla początkujących. Ośrodek Paganella jest w stanie sprostać wymaganiom każdego narciarza. Na terenie przeznaczonym do jazdy na nartach znajdują się łatwe i trudne stoki oraz zbocza dla doświadczonych narciarzy.

Paganella jest ośrodkiem narciarskim położonym między 1040 m n.p.m. a 2125 m n.p.m., oferującym 60 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych tras oraz nowoczesnych wyciągów Ośrodek otaczają wspaniałe szczyty Dolomitów. W niedalekim parku Adamello Brenta można podziwiać alpejską faunę i florę oraz wspaniałe widoki na dolinę Adygi. Tak bogata oferta tras czyni z tego ośrodka idealne miejsce na wyjazdy na narty. Cała stacja objęta jest jednym z najnowocześniejszych na świecie systemów sztucznego naśnieżania, co sprawia, że nawet na początku i końcu sezonu niezależnie od kaprysów pogody trasy są czynne i dobrze przygotowane. Miejsce jest świetnie przygotowane na przyjęcie dzieci i rozpoczynających przygodę narciarską w każdym wieku. Czekają na nich trasy niebieskie i życzliwi instruktorzy. Również zaawansowani pasjonaci tego pięknego sportu ściągają tu chętnie bo wśród licznych czerwonych tras są i takie,  które spełniają wymagania wytrawnych narciarzy a mocniejszych wrażeń dostarcza trasa czarna Olimpionica 2. Ci, którzy lubią i znają ten sport zetkną się z pewnością zarówno na stokach jak i w licznych, bardzo pięknych schroniskach z pamiątkami po trenujących tu sportowych znakomitościach takich jak Bode Miller, Axel Lund Svindal  i inni znakomici amerykańscy i norwescy zawodnicy. Paganella to dobry wybór również dla amatorów innych form aktywności na śniegu. Biegi na nartach po oświetlonych do godz. 22.00 trasach wokół jeziora, czy biegowych ścieżkach położonych w lesie, jazda na sankach czy łyżwiarstwo, są dodatkową zimową propozycją.  Głównymi miejscowościami w okolicy ośrodka są: Andalo, Molveno i Faedo. Można w nich znaleźć nie tylko dobrą bazę noclegową i podstawowe usługi gastronomiczne ale  także wiele innych, ciekawych atrakcji.


Cena 2650 zł obejmuje: (przy założeniu ceny euro 4,3 zł)

wyżywienie HB : 6 śniadań + 7 obiadokolacji (6 noclegów w pokojach 2 i 3 osobowych wg otrzymanej listy), 1/4 l wina i woda mineralna do posiłków, dodatkowo pokoje są dostępne do kolacji w dniu wyjazdu.

1. Ubezpieczenie NNW, KL, bagaż – SKI (AXA TUiR S.A),
2. Opieka pilota-rezydenta,
3. Dowóz na stoki i ze stoków,
4. Instruktor narciarski,
5. Program – po nartach, impreza taneczna w hotelu,
6. Transport autokarem LUX w obie strony (klimatyzacja, bar, video, WC),
7. Zawody narciarskie na stoku,
8. Skipass x 6 dni Paganella;
Zniżki dla dzieci:
DZIECKO – nieukończony 3 rok życia do 02.03.2018 r. – koszt pobytu ze skipassem = gratis!
DZIECKO – nieukończony 12 rok życia do 02.03.2018 r. – koszt pobytu ze skipassem = 1770 zł
Dzieci korzystające ze zniżek powinny być zakwaterowane z dwiema osobami dorosłymi.

Koszt dodatkowy: opłata klimatyczna płatna w dniu przyjazdu w hotelu – 12 euro za pobyt dla uczestników powyżej 14 roku życia.

UWAGA! ZGŁOSZENIA prosimy kierować na adres: wkleniewski@pfo.org.pl do dnia 12 grudnia 2017 roku.

Zgłoszenie powinno zawierać : Imię i nazwisko, nr PESEL, adres zameldowania z kodem, numer dowodu osobistego lub paszportu, adres mailowy i nr tel. kontaktowego.

Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia:

Bank Zachodni WBK 96 1500 1634 1216 3005 4446 0000

I rata 1200,00 zł do 12.12. 2017 r.

II rata 1450,00 zł do dnia 25.01.2018 r.

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

 

 

 

 

 

Napisz komentarz

 
Prezentacja Video
Film reklamowy