Wyszukaj na stronie:
 
alpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczyk

WYNIKI – XVIII Mistrzostw Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim

Wyniki zmagań XVIII Mistrzostw Polski Branży Gazowniczej i Naftowej
w Narciarstwie Alpejskim
o Puchar Prezesa PGNiG S.A.

Rytro 22-25 lutego 2018

 


 

Miejsce FIRMA Punkty
1 GAZ-SYSTEM SA, Warszawa 143
2 PGNiG SA O/Sanok 138
3 PGNiG SA O/Zielona Góra 101
4 PGNiG OGiE, Warszawa 99
5 EUROPOL GAZ, Warszawa 51
6 ORLEN Upstream 30
7 Ferox Energy Systems, Katowice 25
8 PW METKOM, Warszowice 20
9 INNSOFT, Warszawa 19
10 TG PLUS, Warszawa 18
11 ANTICOR BOHEMIA, Ostrawa 17
12 TOYOTA 9
13 PGNiG SA Centrala 7
14 SKAMER-ACM, Tarnów 5
15 ZMI Wójcik, Dobrków 5
16 KSB Pompy, Armatura, Bronisze 4
17 COMP SA Warszawa 3
18 SAMSUNG 2
19 Automatic System Engineering, Gdańsk 0
20 BIPROFAF, Gdańsk 0

 

Miejsce Nr start. Nazwisko i Imię Firma I przejazd II przejazd WYNIK STRATA
KOBIETY GRUPA I
1 3 Putowska Małgorzata GAZ-SYSTEM SA, Warszawa 00:30.05 00:28.66 00:28.66 00:00.00
2 6 Kolata Maria PGNiG SA O/ Zielona Góra 00:30.19 00:29.84 00:29.84 00:01.18
3 2 Krzanowska Magdalena PGNiG SA O/ Sanok 00:29.92 00:31.31 00:29.92 00:01.26
4 1 Ryba Dorota PGNiG SA O/ Sanok 00:33.54 00:33.59 00:33.54 00:04.88
5 7 Sergiej Jolanta PGNiG SA O/ Zielona Góra 00:34.90 00:35.33 00:34.90 00:06.24
6 9 Semenyszyn-Gałan Joanna PGNiG SA O/ Zielona Góra DNF 00:37.15 00:37.15 00:08.49
7 5 Górka Barbara PGNiG SA O/ Zielona Góra 00:40.86 00:39.13 00:39.13 00:10.47
KOBIETY GRUPA II
1 12 Stajer Agnieszka GAZ-SYSTEM SA, Warszawa 00:27.57 00:28.57 00:27.57 00:00.00
2 15 Korol-Świątkiewicz Marianna GAZ-SYSTEM SA, Warszawa 00:27.84 00:28.21 00:27.84 00:00.27
3 14 Petters Barbara GAZ-SYSTEM SA, Warszawa 00:29.08 00:29.89 00:29.08 00:01.51
4 10 Grubek Paulina TG PLUS, Warszawa 00:52.44 00:52.89 00:52.44 00:24.87
5 13 Nolewajka Barbara PW METKOM, Warszowice 00:58.50 DNF 00:58.50 00:30.93
MĘŻCZYŹNI GRUPA I
1 37 Warzyński Artur EUROPOL GAZ,
Warszawa
00:24,18   00:24,18 00:00,00
2 31 Pezda Jan GAZ-SYSTEM SA,
Warszawa
00:24,58 00:24,90 00:24,58 00:00,40
3 17 Kowalski Bartłomiej INNSOFT, Warszawa 00:24,67 00:24,94 00:24,67 00:00,49
4 27 Pyszko
Pavel
ANTICOR
BOHEMIA, Ostrawa
00:25,67 00:25,02 00:25,02 00:00,84
5 20 Zybura Jacek GAZ-SYSTEM SA,
Warszawa
00:25,83 00:25,84 00:25,83 00:01,65
6 19 Łyczko
Krzysztof
PGNiG
OGiE, Warszawa
00:25,98 00:26,73 00:25,98 00:01,80
7 28 Gładysz
Ryszard
PGNiG SA O/ Sanok 00:29,04 00:28,93 00:28,93 00:04,75
8 33 Nowak
Kazimierz
PGNiG SA O/ Sanok 00:30,60 00:32,54 00:30,60 00:06,42
9 36 Jędruch Jacek PGNiG SA O/ Zielona
Góra
00:31,36 00:31,11 00:31,11 00:06,93
10 29 Kołcon
Wacław
EUROPOL
GAZ, Warszawa
00:31,45 00:32,84 00:31,45 00:07,27
11 39 Sarzyński Mirosław SKAMER-ACM, Tarnów 00:31,60 00:31,59 00:31,59 00:07,41
12 22 Dziarmakowski Jacek KSB Pompy, Armatura,
Bronisze
DNF 00:31,85 00:31,85 00:07,67
13 34 Paruzel Dariusz TOYOTA   00:33,29 00:33,29 00:09,11
14 23 Mielczarek
Sławomir
EUROPOL
GAZ, Warszawa
00:36,34 00:38,87 00:36,34 00:12,16
MĘŻCZYŹNI GRUPA II
1 56 Tarapacki Paweł PGNiG SA O/
Sanok
00:23,73   00:23,73 00:00,00
2 53 Fic
Paweł
PGNiG
OGiE, Warszawa
00:24,67 DNF 00:24,67 00:00,94
3 61 Morawiec
Paweł
PGNiG SA O/ Sanok 00:25,26 00:24,94 00:24,94 00:01,21
4 58 Kijanka
Wiktor
PGNiG SA O/ Sanok 00:25,41 00:25,50 00:25,41 00:01,68
5 49 Burko
Ryszard
PGNiG SA O/ Sanok 00:25,83 00:26,21 00:25,83 00:02,10
6 41 Ołdak
Krzysztof
EUROPOL
GAZ, Warszawa
DNF 00:26,93 00:26,93 00:03,20
7 44 Dudek
Wiktor
PGNiG SA O/ Zielona
Góra
00:28,36 00:27,37 00:27,37 00:03,64
8 55 Adamiak
Jacek
PGNiG
OGiE, Warszawa
00:28,54 00:29,56 00:28,54 00:04,81
9 57 Kenar Piotr ORLEN Upstream 00:30,52 00:28,69 00:28,69 00:04,96
10 48 Stasiurka Grzegorz ORLEN Upstream 00:29,04 00:30,56 00:29,04 00:05,31
11 43 Nolewajka
Tomasz
PW METKOM, Warszowice 00:29,42 00:29,33 00:29,33 00:05,60
12 45 Miklicz
Sławomir
PGNiG SA O/ Sanok 00:30,03 00:30,29 00:30,03 00:06,30
13 60 Kowalczyk
Tomasz
COMP
SA Warszawa
00:30,32 DNF 00:30,32 00:06,59
14 50 Morawiec
Dariusz
PGNiG SA O/ Sanok DNF 00:31,34 00:31,34 00:07,61
15 62 Trejhan
Andrzej
EUROPOL
GAZ, Warszawa
00:35,85 00:32,97 00:32,97 00:09,24
16 47 Kutek
Piotr
ORLEN Upstream 00:35,03 00:35,21 00:35,03 00:11,30
17 105 Gębusia
Marcin
PW METKOM, Warszowice 00:36,63 00:35,19 00:35,19 00:11,46
18 59 Włodek Krzysztof BIPROFAF, Gdańsk   00:41,25 00:41,25 00:17,52
MĘŻCZYŹNI GRUPA III
1 79 Widuch Gniewosz Ferox Energy
Systems, Katowice
00:23,27 00:23,62 00:23,27 00:00,00
2 63 Makos
Michał
PGNiG
OGiE, Warszawa
00:23,95 00:24,33 00:23,95 00:00,68
3 68 Janas
Paweł
PGNiG
OGiE, Warszawa
00:24,79 00:24,89 00:24,79 00:01,52
4 65 Skiba Marek ORLEN Upstream 00:25,01 DNF 00:25,01 00:01,74
5 72 Michalik Paweł GAZ-SYSTEM SA,
Warszawa
00:25,39 00:26,22 00:25,39 00:02,12
6 75 Korotyszewski Marcin PGNiG SA O/ Zielona
Góra
00:26,38 DNF 00:26,38 00:03,11
7 69 Cieśla
Mateusz
PGNiG
OGiE, Warszawa
DNF 00:27,77 00:27,77 00:04,50
8 74 Liberski Piotr PGNiG SA O/ Zielona
Góra
00:27,96 00:28,43 00:27,96 00:04,69
9 70 Hryniów
Dariusz
PGNiG
SA Centrala
00:28,87 DNF 00:28,87 00:05,60
10 64 Broja Krzysztof TOYOTA 00:29,72 00:30,64 00:29,72 00:06,45
11 77 Wójcik Michał ZMI Wójcik, Dobrków 00:29,75 00:30,97 00:29,75 00:06,48
12 73 Kurowski
Michał
EUROPOL
GAZ, Warszawa
DNF 00:33,45 00:33,45 00:10,18
13 78 Pyzik
Łukasz
PGNiG
OGiE, Warszawa
00:36,49 00:33,89 00:33,89 00:10,62
14 76 Bąk
Krzysztof
SAMSUNG 00:34,21 00:44,06 00:34,21 00:10,94
15 71 Sieński Dawid TG PLUS, Warszawa 00:37,61 00:35,73 00:35,73 00:12,46
16 81 Świniarski Krystian TG PLUS, Warszawa 00:41,63   00:41,63 00:18,36
17 66 Schuster Krzysztof Automatic System
Engineering, Gdańsk
DNF 00:42,56 00:42,56 00:19,29
18 80 Muchowski Jakub TG PLUS, Warszawa DNF 01:51,41 01:51,41 01:28,14

 

Napisz komentarz

 
Prezentacja Video
Film reklamowy