Wyszukaj na stronie:
 
alpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczyk

Wyniki XIX Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim Rytro 2019

Prezentujemy wyniki zmagań w XIX Mistrzostwach Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezesa PGNiG S.A.

Wyniki drużynowe

MIEJSCE FIRMA PUNKTY
1 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa 160
2 PGNiG SA O/ Sanok 152
3 PGNIG SA OGiE, Warszawa 137
4 PGNiG Termika SA, Warszawa 105
5 PGNiG SA O/ Zielona Góra 69
6 EuRoPol GAZ SA, Warszawa 36
7 INNSOFT Sp. z o.o., Warszawa 29
8 ANTICOR Bohemia, Ostrava 22
9 REDTAR, Kraków 17
10 ANTICOR Sp. z  o. o., Wieliczka 11
11 ORLEN UPSTREAM, Warszawa 9
12 Grupa Lotos S.A. 7
13 Samsung Electronics Polska 5
14 Automatic Systems Engineering, Gdańsk 4
15 Eurotech INT Mielec 4
16 Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa, Zabrze 4
17 TG PLUS Sp. Z o.o., Warszawa 3

Wyniki indywidualne

M-ce Nr
startowy
Nazwisko i Imię Firma Płeć I przejazd II przejazd WYNIK STRATA
KOBIETY GRUPA I
1 1 Sosnowska Maria Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa k 00:31.89 00:34.76 00:31.89 00:00.00
2 7 Gawlik Urszula PGNIG SA OGiE, Warszawa k 00:32.66 00:36.29 00:32.66 00:00.77
3 8 Putowska Małgorzata Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa k 00:34.02 00:36.45 00:34.02 00:02.13
4 17 Latacz-Straszak Agata PGNiG Termika SA, Warszawa k 00:35.79 00:39.61 00:35.79 00:03.90
5 12 Piątek Gabriela INNSOFT Sp. z o.o., Warszawa k 00:38.84 00:38.84 00:06.95
6 18 Ryba Dorota PGNiG SA O/ Sanok k 00:39.81 00:41.88 00:39.81 00:07.92
7 2 Wiśniewska Agata EuRoPol GAZ SA, Warszawa k 00:41.57 00:41.57 00:09.68
8 15 Zientek Aleksandra Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa k DNF 00:48.57 00:48.57 00:16.68
9 3 Górka Barbara PGNiG SA O/ Zielona Góra k 00:48.65 01:06.07 00:48.65 00:16.76
10 4 Przybysz Estela PGNiG SA O/ Zielona Góra k 00:49.89 00:56.67 00:49.89 00:18.00
11 5 Byś Iwona PGNIG SA OGiE, Warszawa k 00:54.53 00:56.47 00:54.53 00:22.64
12 6 Kandefer Anna REDTAR, Kraków k 00:00.00
9 Bodalska-Mońka Agnieszka Alpejczyk k DNF 00:00.00
10 Pykało Katarzyna TG PLUS Sp. Z o.o., Warszawa k 00:00.00
16 Krzanowska Magdalena PGNiG SA O/ Sanok k DNF 00:00.00
KOBIETY GRUPA II
1 27 Traczyk Agnieszka PGNIG SA OGiE, Warszawa k 00:31.27 00:30.45 00:30.45 00:00.00
2 24 Walkowiak Karolina PGNiG Termika SA, Warszawa k 00:32.48 00:35.60 00:32.48 00:02.03
3 30 Świątek Kamila Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa k 00:33.37 DNF 00:33.37 00:02.92
4 20 Prorok Dorota REDTAR, Kraków k 00:34.23 00:36.50 00:34.23 00:03.78
5 31 Zielińska Agnieszka Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa k 00:34.61 00:34.61 00:04.16
6 23 Chodkowska Barbara PGNiG Termika SA, Warszawa k 00:36.73 00:37.32 00:36.73 00:06.28
7 32 Kozimor Magdalena PGNIG SA OGiE, Warszawa k 00:39.86 00:46.92 00:39.86 00:09.41
8 33 Koperstyńska Dorota PGNiG SA O/ Zielona Góra k 00:45.05 DNF 00:45.05 00:14.60
9 34 Machnio Klecha Beata Grupa Lotos S.A. 00:46.57 00:46.25 00:46.25 00:15.80
10 22 Nowak-Bogdanowicz Urszula PGNiG SA O/ Zielona Góra k 00:49.90 00:56.91 00:49.90 00:19.45
11 21 Marcinkowska Agnieszka EuRoPol GAZ SA, Warszawa k 01:02.45 01:02.45 00:32.00
19 Charaziak Joanna EuRoPol GAZ SA, Warszawa k DNF 00:00.00
13 29 Grubek Paulina TG PLUS Sp. Z o.o., Warszawa k 00:00.00
MĘŻCZYŹNI GRUPA I
1 49 Bartoszewicz Aleksy PGNiG Termika SA, Warszawa m DNF 00:29.17 00:29.17 00:00.00
2 62 Pyszko Pavel ANTICOR Bohemia, Ostrava m 00:30.02 00:30.59 00:30.02 00:00.85
3 50 Łyczko Krzysztof PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:30.09 00:32.50 00:30.09 00:00.92
4 47 Karabanowski Grzegorz PGNiG SA O/ Sanok m 00:30.93 00:30.93 00:30.93 00:01.76
5 56 Musur Jerzy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa m 00:32.57 00:32.31 00:32.31 00:03.14
6 40 Gładysz Ryszard PGNiG SA O/ Sanok m 00:33.76 00:37.29 00:33.76 00:04.59
7 59 Ostrowski Wojciech INNSOFT Sp. z o.o., Warszawa m 00:34.21 00:34.21 00:05.04
8 60 Marcinkowski Artur PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:36.56 00:34.61 00:34.61 00:05.44
9 51 Demczak Jan PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:36.32 00:37.50 00:36.32 00:07.15
10 48 Nowak Kazimierz PGNiG SA O/ Sanok m 00:39.48 00:39.48 00:10.31
11 57 Kołcon Wacław EuRoPol GAZ SA, Warszawa m DNF 00:41.89 00:41.89 00:12.72
12 39 Miziniak Paweł Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa, Zabrze m DNF 00:42.66 00:42.66 00:13.49
13 41 Strauch Janusz EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:42.68 00:42.68 00:13.51
14 37 Pietrak Tomasz EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:43.41 00:43.41 00:14.24
15 36 Buczyński Dariusz EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:48.19 DNF 00:48.19 00:19.02
16 44 Perz Mariusz PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:52.94 00:50.58 00:50.58 00:21.41
17 35 Paruzel Ireneusz IREX-GAZ Sp. Z o.o., Chorzów m 00:00.00
18 42 Łuczak Piotr INTEGROTECH SP. ZOO, Łódź m 00:00.00
19 45 Różański Waldemar Alpejczyk m 00:00.00
20 46 Warzyński Artur EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:00.00
52 Łoboda Bernard EuRoPol GAZ SA, Warszawa m DNF 00:00.00
22 58 Lesiak Janusz FH JONPOL, Janusz Lesiak, Przemyśl m 00:00.00
23 61 Jamroz Dariusz Alpejczyk m 00:00.00
MĘŻCZYŹNI GRUPA II
1 Nowak Radosław PGNiG SA O/ Sanok m 00:27.72 00:27.72 00:00.00
2 83 Tarapacki Paweł PGNiG SA O/ Sanok m 00:28.18 DNF 00:28.18 00:00.46
3 82 Morawiec Paweł PGNiG SA O/ Sanok m DNF 00:29.92 00:29.92 00:02.20
4 81 Szwast Erwin PGNiG SA O/ Sanok m 00:31.67 00:31.67 00:03.95
5 72 Kijanka Wiktor PGNiG SA O/ Sanok m 00:34.53 00:32.59 00:32.59 00:04.87
6 71 Kowalski Grzegorz PGNiG SA O/ Zielona Góra m 00:32.81 00:33.52 00:32.81 00:05.09
7 64 Piotrowski Michał Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa m 00:34.07 00:33.11 00:33.11 00:05.39
8 75 Dudek Wiktor PGNiG SA O/ Zielona Góra m 00:33.15 00:34.53 00:33.15 00:05.43
9 80 Adamiak Jacek PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:33.60 00:33.89 00:33.60 00:05.88
10 79 Dąbrowski Andrzej EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:34.01 00:40.31 00:34.01 00:06.29
11 73 Adamczuk Jarosław PGNiG SA O/ Sanok m 00:34.77 00:34.77 00:07.05
12 66 Salach Marcin Eurotech INT Mielec m DNF 00:35.84 00:35.84 00:08.12
13 77 Jaczewski Jacek INNSOFT Sp. z o.o., Warszawa m 00:37.77 00:37.77 00:10.05
14 68 Kulesza Mariusz EuRoPol GAZ SA, Warszawa m DNF 00:38.15 00:38.15 00:10.43
15 70 Chwalibogowski Sebastian EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:49.29 00:40.39 00:40.39 00:12.67
16 84 Kurowski Michał EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 00:41.26 00:41.26 00:13.54
17 69 Burdzy Marek PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:42.32 00:42.43 00:42.32 00:14.60
18 74 Biłas Artur PGNiG SA O/ Sanok m DNF 00:43.75 00:43.75 00:16.03
19 65 Cieśla Tomasz Eurotech INT Mielec m 00:46.33 00:55.38 00:46.33 00:18.61
20 78 Trejman Andrzej EuRoPol GAZ SA, Warszawa m 01:04.72 01:04.72 00:37.00
21 67 Dereszkiewicz Jacek PGNiG Obrót Detaliczny, Warszawa m 00:00.00
21 76 Wojtaszek Wojciech ARRAS, Kraków m 00:00.00
MĘŻCZYŹNI GRUPA III
1 86 Wielowieyski Jan Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa m 00:27.27 00:27.51 00:27.27 00:00.00
2 105 Łaciński Przemysław Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM SA, Warszawa m 00:29.25 00:30.56 00:29.25 00:01.98
3 96 Doroszewski Stefan PGNiG Termika SA, Warszawa m 00:58.06 00:30.82 00:30.82 00:03.55
4 102 Wajda Marcin PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:33.30 00:31.64 00:31.64 00:04.37
5 91 Piotrowski Jarosław PGNIG SA OGiE, Warszawa m 00:34.13 00:32.72 00:32.72 00:05.45
6 101 Korotyszewski Marcin PGNiG SA O/ Zielona Góra m 00:32.82 DNF 00:32.82 00:05.55
7 90 Bochenek Tomasz ANTICOR Sp. Z o. o., Wieliczka m 00:34.43 00:34.43 00:07.16
8 97 Hryniów Dariusz PGNiG Termika SA, Warszawa m 00:35.09 00:36.24 00:35.09 00:07.82
9 109 Gorczyczewski Marcin ORLEN UPSTREAM, Warszawa m 00:40.90 00:40.24 00:40.24 00:12.97
11 92 Lisowski Szymon PGNiG SA O/ Zielona Góra m 00:41.76 00:43.65 00:41.76 00:14.49
12 88 Bąk Krzysztof Samsung Electronics Polska m 00:43.58 00:43.58 00:16.31
13 104 Szuster Krzysztof Automatic Systems Engineering, Gdańsk m 00:52.52 DNF 00:52.52 00:25.25
14 99 Sieński Dawid TG PLUS Sp. Z o.o., Warszawa m 00:55.86 00:55.86 00:28.59
15 89 Skiba Marek ORLEN UPSTREAM, Warszawa m 01:15.99 DNF 01:15.99 00:48.72

 

Komentarze są wyłączone.

 
Prezentacja Video
Film reklamowy