Wyszukaj na stronie:
 
alpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczyk

Wyniki XVII Mistrzostw Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Rowerach Terenowych oraz IV w Biegach Przełajowych

Wyniki zmagań XVII Mistrzostw Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Rowerach Terenowych oraz IV w Biegach Przełajowych

19-22 września Twierdza Przemyśl – Hotel Accademia


Indywidualne Wyniki XVII Mistrzostw branży gazowniczej i naftowej 
w Rowerach Terenowych
Miejsce Numer Start Nazwisko i Imię  Firma WYNIK Pkt
KOBIETY I
1 3 Boczkowska-Pidek Katarzyna PGNiG Oddział w Zielonej Górze 28:21.67 25
2 24 Nykel Iwona Alpejczyk 36:28.67 22
3 5 Łuczak Iwona PGNiG Oddział w Zielonej Górze 47:48.67 19
KOBIETY II
1 20 Panek Gabriela PGNiG Oddział w Sanoku 35:14.54 25
2 9 Kostka Patrycja EuRoPol GAZ, Warszawa 35:47.57 22
MĘŻCZYŹNI I
1 12 Klatka Aleksander PGNiG Oddział w Sanoku 25:02.78 25
2 25 Sawicki Piotr GAZ-SYSTEM Warszawa 26:00.94 22
3 19 Nykel Dariusz PGNiG Oddział w Sanoku 26:33.02 19
4 7 Szymański Rafał PGNiG Oddział w Zielonej Górze 26:46.54 17
5 13 Pasieka Dariusz RZOUG GAZ-TECHNIKA 28:26.85 15
6 16 Dudek Sławomir PGNiG Oddział w Sanoku 33:27.36 13
7 17 Broda Paweł ORLEN UPSTREAM, Warszawa 40:40.58 11
8 15 Szajna Ryszard RZOUG GAZ-TECHNIKA 43:09.18 9
9 2 Brodyn Yuriy GAZ-SYSTEM Warszawa 49:07.09 7
MĘŻCZYŹNI II
1 4 Gas Tomasz PGNiG Oddział w Sanoku 22:37.26 25
2 6 Bednarczyk Marcin PGNiG Oddział w Zielonej Górze 25:06.02 22
3 11 Bąk Aleksander PGNiG Centrala 26:00.94 19
4 8 Nolka Jakub PGNiG Oddział w Zielonej Górze 27:13.33 17
5 21 Panek Krzysztof PGNiG Oddział w Sanoku 28:24.79 15
6 18 Pyrzak Paweł ORLEN UPSTREAM, Warszawa 29:12.40 13
7 10 Liberski Piotr PGNiG Oddział w Zielonej Górze 30:41.33 11
8 22 Śledziecki Konrad GAZ-SYSTEM Warszawa 33:10.32 9
9 1 Trzciński Łukasz GAZ-SYSTEM Warszawa 38:19.36 7
10 23 Charaziak Przemysław GAZ-SYSTEM Warszawa 40:37.68 6
11 14 Pochodaj Dariusz GAZ-SYSTEM Warszawa 49:11.15 5
Drużynowe Wyniki XVII Mistrzostw branży gazowniczej i naftowej 
w Rowerach Terenowych 
Miejsce Firma Punkty
1 PGNiG Oddział w Sanoku 122
2 PGNiG Oddział w Zielonej Górze 111
3 GAZ-SYSTEM Warszawa 38
4 ORLEN UPSTREAM, Warszawa 24
4 RZOUG GAZ-TECHNIKA Katowice 24
6 EuRoPol GAZ, Warszawa 22
7 PGNiG Centrala 19

Indywidualne Wyniki IV Mistrzostw Branży Gazowniczej i Naftowej 
w Biegach Przełajowych
Miejsce Numer Start Nazwisko i Imię  Firma WYNIK Pkt
KOBIETY
1 4 Mizia Barbara REDTAR Kraków 26:58.42 25
2 16 Boczkowska-Pidek Katarzyna PGNiG Oddział w Zielonej Górze 39:02.47 22
3 17 Łuczak Iwona PGNiG Oddział w Zielonej Górze 42:55.85 19
4 5 Dytczak Magdalena EuRoPol GAZ, Warszawa 45:55.53 17
1 Ziółkowska Anna GAZ-SYSTEM Warszawa DNF
2 Stolarska Bożena GAZ-SYSTEM Warszawa DNF
MĘŻCZYŹNI
1 7 Sawicki Piotr GAZ-SYSTEM Warszawa 22:54.32 25
2 9 Czwerenko Wojciech PGNiG Oddział w Sanoku 24:36.15 22
3 10 Pyrzak Paweł ORLEN UPSTREAM, Warszawa 25:20.46 19
4 18 Nolka Jakub PGNiG Oddział w Zielonej Górze 28:37.80 17
5 3 Liberski Piotr PGNiG Oddział w Zielonej Górze 28:51.22 15
6 6 Bednarczyk Marcin PGNiG Oddział w Zielonej Górze 28:56.17 13
7 8 Śledziecki Konrad GAZ-SYSTEM Warszawa 30:14.02 11
8 11 Borkowski Wiktor GAZ-SYSTEM Warszawa 31:10.21 9
9 20 Witek Artur INTEGROTECH, Łódź 31:59.00 7
10 23 Mostowy Mateusz EuRoPol GAZ, Warszawa 32:36.00 6
11 22 Nykel Dariusz PGNiG Oddział w Sanoku 32:41.47 5
12 13 Marczak Bartłomiej INTEGROTECH, Łódź 32:43.39 4
13 19 Szymański Rafał PGNiG Oddział w Zielonej Górze 33:17.52 3
14 14 Panek Krzysztof PGNiG Oddział w Sanoku 34:34.94 2
15 15 Pasieka Dariusz RZUG GAZ-TECHNIKA Katowice 36:42.73 1
16 21 Charaziak Przemysław GAZ-SYSTEM Warszawa 40:06.66
17 12 Gierczyński Grzegorz GAZ-SYSTEM Warszawa 45:58.98
Drużynowe Wyniki IV Mistrzostw Branży Gazowniczej i Naftowej 
w Biegach Przełajowych
Miejsce Firma Punkty
1 PGNiG Oddział w Zielonej Górze 89
2 GAZ-SYSTEM Warszawa 45
3 PGNiG Oddział w Sanoku 29
4 REDTAR Kraków 25
5 EuRoPol GAZ, Warszawa 23
6 ORLEN UPSTREAM, Warszawa 19
7 INTEGROTECH, Łódź 11
8 RZOUG GAZ-TECHNIKA Katowice 1

Komentarze są wyłączone.