Wyszukaj na stronie:
 
alpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczyk

Program Szkolenia podczas XIV Mistrzostw Polski Branży Gazowniczej i Naftowej w Rowerach Terenowych

warsztaty-jakuszyce-1

Szkolenia podczas XIV Mistrzostw Polski Branży Gazowniczej i Naftowej  w Rowerach Terenowych

Warsztat 1 – Rafting u stóp Himalajów, a negocjacje biznesowe na Hvarze. Podróż w świecie kompetencji.

Warsztat 2 – Człowieku, nie denerwuj się!

Warsztat 1

Rafting u stóp Himalajów, a negocjacje biznesowe na Hvarze. Podróż w świecie kompetencji.

Celem warsztatu będzie umotywowanie uczestników do podnoszenia swoich różnorodnych kompetencji i w ten sposób budowania swojej wyjątkowej pozycji w środowisku pracy. Wyjątkowym elementem prezentacji będzie odkrywanie w sobie talentów. Poprzez aktywizowanie zmysłów dotyk, smak, węch uczestnicy zostaną zainspirowani do rozwoju swoich kompetencji i podnoszenia różnorodnych kwalifikacji.

Warsztat 2

Człowieku, nie denerwuj się!

Przyjmuje się, że stres jest jedną z głównych i najbardziej powszechnych uciążliwości związanych z miejscem pracy. Powodem ograniczania stresu w pracy i niwelowania jego negatywnych skutków są nie tylko jednostkowe koszty ponoszone przez pracowników, dotyczące funkcjonowania psychologicznego czy społecznego. Motywacja do podejmowania działań interwencyjnych wynika często z bezpośrednich finansowych kosztów stresu w pracy, wywołanych przez stres zaburzeń w funkcjonowaniu organizacji . Kluczem do zarządzania stresem jest odzyskanie kontroli nad otoczeniem, czasem, emocjonalną i fizjologiczną reakcją na niego.

Program do pobrania – PDF

Jeden Komentarz

mario napisał:

8 września 2016 o 23:00.

tak trzymać! powodzenia 🙂