Wyszukaj na stronie:
 
alpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczykalpejczyk

XVII Mistrzostwa Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim

Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Sportu i Rekreacji Alpejczyk
ma zaszczyt zaprosić Państwa na

XVII Mistrzostwa Branży Gazowniczej i Naftowej
w Narciarstwie Alpejskim

 

RYTRO – Hotel PERŁA POŁUDNIA****12-15 Stycznia 2017

Dokumenty do pobrania :
Program XVII Mistrzostw Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim
Karta zgłoszeniowa XVII Mistrzostw Branży Gazowniczej i Naftowej w Narciarstwie Alpejskim

Mistrzostwom  towarzyszyły będą warsztaty szkoleniowe, realizowane w sobotę 14 stycznia 2017 r. przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A.

PT: „Strategia i rozwój innowacji w przedsiębiorstwach. Twórczość, kreatywność, innowacyjność – co je łączy a co dzieli?
Gdzie szukać źródeł naszej kreatywności?  Jak przekuwać ją na innowacyjność w pracy? Jak innowacyjność zamieniać na efekty?”

Prowadzone przez Pana Bartosza Sokolińskiego Dyrektora Biura Rozwoju i Innowacji Agencji Restrukturyzacji Przemysłu S.A.

 

Jeden Komentarz

Małgorzata napisał:

17 stycznia 2017 o 08:47.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i sponsorów. Impreza niezwykle przyjemna, bardzo miła atmosfera, świetna muzyka, nawet pogoda na stoku była przyjazna. Można poznać wiele ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach, bardzo aktywnych i wesołych. Chciałabym razem z Alpejczykiem kontynuować swoją przygodę narciarską jak również w innych dyscyplinach sportowych.